Anna Nováková

Anna Nováková – zakladatelka a lektorka COREyogy – cvičebního programu, který využívá všech positiv jógového pohybu a zároveň podporuje zdravé držení těla a aktivuje hluboké vrstvy svalů břicha.

Dlouhodobě se věnuje studiu a výzkumu diastázy břišních svalů a to nejen v Čechách, ale zejména v zahraničí. Své zkušenosti předává formou poradenství, osobních tréninků, publikací článků, elektronických knih, vedením kurzů, workshopů a víkendových cvičebních programů.

www.coreyoga.cz

 

Malý sál, úterý 19. května, 13:15 – 14:45

Workshop: Jak na diastázu břišních svalů v praxi 

Máte stále vystouplé bříško, i když jste již na své před-těhotenské váze? Bolí vás záda nebo tušíte, že vaše pánevní dno není úplně v kondici? Trápí vás nafouklé, tvrdé nebo bolestivé břicho? Vnímáte střed těla jako odpojenou část? Možná za to může diastáza přímých břišních svalů. Dozvíte se, že diastáza není jen kosmetický, ale zejména zdravotní problém, který si zaslouží naši velkou pozornost. Společně se jí podíváme na zoubek. Osvojíte si základní pravidla, postavení těla, cviky a triky využitelné v běžné denní rutině, aby se diastáza začala stahovat a nikdy už se nevrátila.

Na workshop si prosím přineste propisku a 1,5 l láhev vody.