Aperio

Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství budoucí rodiče připravujeme na příchod nového člena rodiny a pro ulehčení výběru místa porodu jsme vytvořili Průvodce porodnicemi v ČR.

Rodiče se na nás zdarma obracejí pro psychologickou pomoc i rady v oblasti pracovního nebo rodinného práva. Pracujeme na zlepšování postavení rodiny ve společnosti. Pomáháme rodičům, aby mohli být oporou svým dětem už od samého počátku rodičovství.

www.aperio.cz

 

Malý sál, neděle 11. října, 10:15 – 11:45

10 věcí, co by měla vědět každá těhotná (ale nikdo jí je neřekne) 

Tohle jsou přesně ty rady, které bychom si bývaly přály dostat, když jsme samy byly těhotné. Nebudeme vás strašit, nebudeme na vás nakládat ještě více starostí, než už možná máte. Naopak se s vámi podělíme o „malé“, ale užitečné zkušenosti, které jsme posbírali při setkávání s nastávajícími rodiči na našich předporodních kurzech a také při přípravě knihy Těhotenství – laskavě, s respektem a prakticky, kterou právě vydáváme. Třeba které věci opravdu nebudete pro miminko potřebovat. Čeho skutečně není potřeba se bát. Informace z téhle přednášky jsou toho druhu, které pak budete říkat svým těhotným kamarádkám.

 

Milena Jeřábková
Milena Jeřábková