Petra Zavadilová, Kateřina Plzáková

Petra Zavadilová, Kateřina Plzáková – jsou především maminky a kamarádky, které mají společný projekt Porod je krásný. Kurz předporodní přípravy s technikami hypnoporodu a gravidjógy, který je určený pro těhotné páry či jednotlivce.

Obě jsme fanynky přirozených porodů. Vystudovaly jsme v Anglii – KG Hypnobirthing a v ČR jsme se staly lektorkami vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství v A- centru. Obě nás těší naše práce a nabízíme mimo jiné 5 různých a jedinečných porodních příběhů našich dětí. Podporujeme ženy v těhotenství, přejeme si navrátit důstojnost, krásu a respekt k aktu zrození tak, aby žena i muž mohli prožít porod jako nádhernou posilující zkušenost. 

https://www.porodjekrasny.cz/

 

Velký sál, neděle 11. října, 10:00 – 11:30

Porod je krásný – Role otce u porodu

Přednáška určená ženám i mužům.

Pojďme zahodit klišé, že chlap u porodu sedí v rohu a sjíždí zprávy v mobilu.  Muž u porodu podporuje, ochraňuje a důvěřuje.

Zkusíme vám za POROD JE KRÁSNÝ nabídnout, jaké možné role tedy partner či doprovázející u porodu mohou zastat. Každý muž je jiný, proto i každý muž si může najít tu pro něj nejlepší roli u samotného porodu.

Během našeho setkání vám předáme mimo jiné informace o systému technik, které ženu naladí na přirozený a jemný porod (dech, vizualizace, relaxace, afirmace, doteky…). Dále promluvíme o síle slov a o důležitosti dělat informovaná rozhodnutí jak v těhotenství, tak i při samotném porodu. A proč je důležité, aby si to vše výše zmíněné doprovázející osoba (otec, dula, kamarádka, maminka)  osvojila.