Tereza Kramerová

Tereza Kramerová – průvodkyně po krajině mysli, která svou mysl podrobuje hluboké introspekci již 19 let. Devět let provádí ostatní jejich vnitřním světem, aby jim pomohla nalézt cestu z traumat (specializuje se na porodní trauma).

Také provází ženy připravující se na porod tak, aby v sobě nalezly důvěru v sebe, dítě i život sám. Je autorkou techniky Mentální harmonizace, se kterou se za posledních pět let seznámilo přes 22 000 lidí.

Pořádá živé workshopy, píše blog a je autorkou mnoha online programů, které vedou lidi k pochopení mysli a k nalezení vnitřního klidu. Napsala knihu Dívka s havraními křídly, která se stala bestsellerem a získala druhé místo v soutěži Magnesia Litera cena čtenářů. Je také spoluautorkou alba českých manter a posilujících písní Oceánem hvězd. Její vizí je společnost tvořená lidmi, kteří umí pracovat sami se sebou a každý je sám sobě tím nejlepším terapeutem.

https://terezakramerova.cz/

 

Velký sál, úterý 6. října, 19:00 – 20:30

Povídání s miminkem přes bříško aneb jak na prenatální komunikaci

I když je to těžko představitelné, tak naše miminko nás vnímá přes myšlenky a city. Můžeme si s ním povídat a komunikovat už v průběhu těhotenství a společně se tak před velkým finále, porodem, naladit na jednotnou notu.

Některé ženy, se kterými jsem pracovala v rámci přípravy na vědomý porod, měly pocit, že miminko nevnímají. Bylo to způsobené tím, že měly přesné očekávání, jak má komunikace vypadat, a nevnímaly signály, které přicházely z dělohy.

Povíme si, jakými všemi způsoby můžeme s děťátkem v bříšku komunikovat a jak vnímat jeho odpovědi. K hlubšímu pochopení tématu budu všechny techniky vysvětlovat na konkrétních případech z praxe a jistě se dostaneme i k tomu, jak odstranit zábrany, které volně plynoucí prenatální komunikaci nepřejí.