Michaela Klementová

Michaela Klementová – HypnoPorodu se začala věnovat v roce 2014, před početím druhého miminka. Metodu HypnoPorod tehdy přinesla do České republiky a působila zde jako první certifikovaná lektorka HypnoPorodu pod HypnoBirthing® Institute.

Poté si doplnila studium pro duly u Michela Odenta v Londýně (UK) a od r. 2018 je certifikovanou dulou u mezinárodní organizace DONNA International (USA). Na začátku roku 2019 byla jmenována Vedoucí lektorek pod HypnoBirthing® Institute ve východní Evropě. O porodu, který je plný potěšení a rozkoše, se učila u autorky dokumentu Orgasmický porod – Debry Pascali de Bonaro. Staletími prověřené těhotenské masáže kmenu Maorů si osvojila přímo z rukou velkého učitele Te Kaha. Tradiční porodní a poporodní péči nasávala u vážené mexické porodní babičky Mamity Angeliny.

https://www.hypno-porod.cz/

 

Webinář, sobota 17. října, 17:30 – 19:00

Prožitková přednáška HypnoPorod metodou M. Mongan

Oslovil Vás HypnoPorod, který popsala Marie Mongan ve své stejnojmenné knize? Anebo o HypnoPorodu zatím moc informací nemáte a rádi byste se o něm dozvěděli více?

Přijďte na prožitkovou přednášku a poslechněte si o HypnoPorodu v jeho originální autentické podobě. Pochopte principy, díky nimž se tato metoda ve světě používá více než třicet let a značně přispívá k revoluci novodobého porodnictví. Seznamte se s technikami, které pro vás vytvořila přímo zakladatelka Marie Mongan a jejíž odkaz byl impulsem pro vznik pozdějších hypnoporodních přístupů. Vyzkoušejte si jednoduchá cvičení a získejte důvěru, že nikdo nezhypnotizuje vás, vašeho partnera ani vaše miminko.

Pojďte najít způsob, kterým můžete sobě a svému děťátku připravit porod, jenž proběhne v klidu, lásce a napojení.